AnasayfaHakkımızda

Sınırlarımız Hayalleriniz

Sigma Modüler Yapı değişen ve gelişen Dünya değerleri ihtiyaçlar ve gelişmeleri takip ederek, gözünü yurtdışına dönmüş, kendi kalitesinden ödün vermeden, çevreye duyarlı, çözümcü fikirleri hayata geçirmek için modüler yapılar konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigma Modüler Yapı çağımızın gerektirdiği üzere insan temeline kendine ilke edinmiş ve çalışanlarından müşterilerine kadar bu ilke çerçevesinde kaliteli, hızlı, çözümcü olma konusunda kararlı ve azimlidir. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi, yenilemeyi ilke edinmekte ve yol haritasını bu doğrultuda çizmektedir.

Prefabrik yapılar, yaşam konteynerleri, çelik yapılara ilaveten deniz konteynerlerinden de sanayi tipi projeler, ofis, kafe ve yaşam alanları vs. yaparak sektöre farklı çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı sektöründe kalite ve farklı çözümlerle lider bir firma olmak.

Vizyonumuz

Sigma Modüler Yapı olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yaratıcı, fonksiyonel ve kalıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Önceliğimiz, müşterilerimize talep doğrultusunda kaliteli hizmet sunmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak için hizmet kalitesini sürekli iyileştirmektir. ARGE sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Kalite Politikamız

  • Kaliteden ödün vermemek
  • Etkili, hızlı, çözüm üretici olmak
  • İnovasyon ve teknolojiye açık olmak
  • Takım çalışmasının gücüne inanmak
  • Dürüst, çalışkan ve tamamlayıcı olmak

Üyeliklerimiz

Hakkımızda

Sınırlarımız Hayalleriniz!
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

© 2022 - Tüm hakları saklıdır.