Detaylı bilgi için bizi arayın!

+90-212-871-00-01
+90-533-151-13-98

Çözümlerimiz

Prefabrik Yapı

AnasayfaPrefabrik Yapı

Sigma modüler yapı uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden, kısa sürede profesyonel ekibiyle birlikte hayalinizdeki evi tasarıma dönüştürmektedir. Düşlerinizdeki evin gerçekleşmesiyle aranızda olan mesafeyi Sigma Modüler Yapı ile aşabilirsiniz.

Prefabrik yapılar parçaların yerinde üretilmesi ile değil fabrikada üretilip yerinde montaj yapılmasıyla oluşan yapılardır. Günümüzde prefabrik yapı alanı oldukça genişlerken, birçok avantaja sahip olmasından dolayı öne çıkmaktadır. Beton zemin üzerine veya Sigma Modüler Yapı ‘nın geliştirdiği temelsiz evler ile betona ihtiyaç duymadan kurulumu yapılabilmektedir.

Prefabrik yapıların güvenli olmasının sebebi birbirini tamamlayan bağlantı ekipmanlarından oluşmasıdır. Yapının ekipmanları birbirine vidalar ile monte edilmekte, yapının sağlamlığı arttırmakta ve yapıyı modüler hale getirmektedir. Bu yapının avantajı yapıları iki katlı yapılar haline getirebilmektir.

Günümüzde ihtiyaçlar , fiyatlar ve en önemlisi zaman konusundaki tasarruftan ötürü  prefabrik yapılar beton yapıların yanında ayrı bir  tercih sebebi olmuştur.

 

Prefabrik Yapı Galerimiz

Prefabrik Yapı Ürünlerimiz

Prefabrik Yapı Projelerimiz

Sınırlarımız Hayalleriniz!
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

© 2024 - Tüm hakları saklıdır.

Merkezimiz

Kaleiçi Mah. Asaf Sok. No:1/1
Çatalca / İstanbul / Türkiye